Zasilacz XLG-150-24A 6,25A 150W 24V IP67 Mean Well XLG-150-24A
Indeks:
XLG-150-24A
EAN:
ID:
170527
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
26 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz XLG-150-24A 6,25A 150W 24V IP67 Mean Well XLG-150-24A 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz LED wodoodporny Mean Well 6.25A 150W 24V IP67
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
input: 100-305Vac,142-431Vdc,
output: 24V 6.25A, IP67,
wymiary: 180x63x35.5mm
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 180x63x35.5mm
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V