Zasilacz XLG-100-12A 8A 96W 12V IP67 Mean Well XLG-100-12A
Indeks:
XLG-100-12A
EAN:
ID:
170525
Mean Well
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
3 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz XLG-100-12A 8A 96W 12V IP67 Mean Well XLG-100-12A 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz LED wodoodporny Mean Well 8A 100W 12V IP67
Podstawowe cechy zasilaczy Mean Well:
  • Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
  • Zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe, temperaturowe
  • Dedykowane do aplikacji LED
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
  • Odporne na wyładowania atmosferyczne
  • Wykonane w technologii RoHS
Parametry produktu:
input: 100-305Vac,142-431Vdc,
output: 12V 8A, IP67,
wymiary: 140x63x32mm
  • Moc [W]: 50-100W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 140x63x32mm
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V