Zasilacz RSP-500-24 21A 504W 24V Mean Well RSP-500-24
Indeks:
RSP-500-24
EAN:
ID:
171361
Mean Well
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
2 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz RSP-500-24 21A 504W 24V Mean Well RSP-500-24 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V