Zasilacz MONTAŻOWY 12V 150W 12,5A KOBI LIGHT KYSDK150WMON
Indeks:
KYSDK150WMON
EAN:
ID:
106685
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, temperatura pracy:-20 do +50°C, temperatura składowania:-40 do +80°C, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt] KOD EAN ZASILACZ LED 150W KYSDK150WMON 12 12,5 150 150x99x49 0,48 48 5900605096390
Wyślij
Zasilacz MONTAŻOWY 12V 150W 12,5A KOBI LIGHT KYSDK150WMON 4.92 1 5 18
ocena: 4.92 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 18
2 lata
Zasilacz MONTAŻOWY 12V 150W 12,5A
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • temperatura pracy:-20 do +50°C,
  • temperatura składowania:-40 do +80°C,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt]KOD EAN
ZASILACZ LED 150WKYSDK150WMON1212,5150150x99x490,48485900605096390
24-ikony-nowe-3-115dpi-08.jpg
36-ikony-2.png
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V