Zasilacz MONTAŻOWY 12V 100W 8,3A KOBI LIGHT KYSDK100WMOD
Indeks:
KYSDK100WMOD
EAN:
ID:
106683
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, temperatura pracy:-20 do +50°C, temperatura składowania:-40 do +80°C, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt.] KOD EAN ZASILACZ LED 100W KYSDK100WMOD 12 8,3 100 129x98x49 0,42 63 5900605096369
Więcej szczegółów
KOBI LIGHT
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz MONTAŻOWY 12V 100W 8,3A KOBI LIGHT KYSDK100WMOD 4.82 1 5 22
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.82 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 22
2 lata
Zasilacz MONTAŻOWY 12V 100W 8,3A
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • temperatura pracy:-20 do +50°C,
  • temperatura składowania:-40 do +80°C,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt.]KOD EAN
ZASILACZ LED 100WKYSDK100WMOD128,3100129x98x490,42635900605096369
24-ikony-nowe-3-115dpi-08.jpg
36-ikony-2.png
68-ikony-6.png
20-ikony-1.png
142-ikony-20.png
Więcej informacji
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V