Zasilacz LRS-350-24 14,6A 350W 24V Mean Well LRS-350-24
Indeks:
LRS-350-24
EAN:
ID:
169889
Zasilacz Impulsowy LRS-350-24 to zasilacz o mocy 350W z pojedynczym wyjściem i 30 mm niskim profilem. Przyjmując sygnały wejściowe 90-132 VAC, 180-264 VAC, 240-370 VDC (wybierane za pomocą przełącznika), model zasilacza impu   Więcej szczegółów
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
20 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LRS-350-24 14,6A 350W 24V Mean Well LRS-350-24 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz Impulsowy LRS-350-24 to zasilacz o mocy 350W z pojedynczym wyjściem i 30 mm niskim profilem. Przyjmując sygnały wejściowe 90-132 VAC, 180-264 VAC, 240-370 VDC (wybierane za pomocą przełącznika), model zasilacza impulsowego zapewnia napięcie wyjściowe 24VDC.
Oprócz wysokiej wydajności do 88%, konstrukcja metalowej siatki zwiększa rozpraszanie ciepła LRS-350, która działa w zakresie od -25C do 70C pod konwekcją powietrza bez wentylatora. Zapewniając wyjątkowo niskie zużycie energii bez obciążenia (poniżej 0,75 W).
  • Moc: 350WW
  • Częstotliwość: 47-63 Hz
  • Gwarancja: 3 lata
  • Wyjście: 90-132 VAC, 180-264 VAC, 240-370 VDC
  • Materiał: aluminium
  • Wymiary: 215 x 115 x 30
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V