Zasilacz LRS-200-24 8,8A 211,2W 24V Mean Well LRS-200-24
Indeks:
LRS-200-24
EAN:
ID:
170965
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
15 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LRS-200-24 8,8A 211,2W 24V Mean Well LRS-200-24 5 1 5 1
2 lata
Najważniejsze cechy zasilacza:
  • Niskoprofilowa obudowa do instalacji 1U
  • Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
  • Wbudowana dioda sygnalizacyjna
  • Sprawność do 90%
  • Odporność na przeciążenia 5G
  • Aktywny układ chłodzenia
Najważniejsze cechy zasilacza:
  • Sprawność do 90%
  • Odporność na przeciążenia 5G
  • Aktywny układ chłodzenia
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V