Zasilacz LRS-200-12 17A 204W 12V Mean Well LRS-200-12
Indeks:
LRS-200-12
EAN:
ID:
170450
Mean Well
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz LRS-200-12 17A 204W 12V Mean Well LRS-200-12 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz występuje w wariantach napięć 12V,15V,24V,36V,48V
Cechy produktu
- Niskoprofilowa obudowa do instalacji 1U
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- zmieniane przełącznikiem
- Aluminiowa obudowa
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Szeroki zakres temperatury pracy
- Odporność na przeciążenia 5G
- Wbudowana dioda sygnalizacyjna
- Pobór mocy bez obciążenia ~0.5W
- Sprawność do 91%
- 2 letnia gwarancja
  • Napięcie znamionowe: 12V
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V