Zasilacz LRS-150-24 6,5A 156W 24V Mean Well LRS-150-24
Indeks:
LRS-150-24
EAN:
ID:
170490
Zasilacz Mean Well LRS-150-24, stałonapięciowy, moc 156 W, Uwe 85-264 VAC, 240-373 VDC, Uwyj 24V, Iwyj max 6.5 A, RoHS   Więcej szczegółów
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
47 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LRS-150-24 6,5A 156W 24V Mean Well LRS-150-24 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz Mean Well LRS-150-24, stałonapięciowy, moc 156 W, Uwe 85-264 VAC, 240-373 VDC, Uwyj 24V, Iwyj max 6.5 A, RoHS
  • Napięcie znamionowe: 24V
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V