Zasilacz LRS-150-12 12,5A 150W 12V Mean Well LRS-150-12
Indeks:
LRS-150-12
EAN:
ID:
169792
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
8 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LRS-150-12 12,5A 150W 12V Mean Well LRS-150-12 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz występuje w wariantach napięć 12V,15V,24V,36V,48V
Cechy produktu
- Niskoprofilowa obudowa do instalacji 1U
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- zmieniane przełącznikiem
- Aluminiowa obudowa
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Szeroki zakres temperatury pracy
- Odporność na przeciążenia 5G
- Wbudowana dioda sygnalizacyjna
- Pobór mocy bez obciążenia ~0.5W
- Sprawność do 91%
- 2 letnia gwarancja
Skrócone dane techniczne
Kod producenta: LRS-150-12
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 12,5A
Zakres prądowy: 0 ~12,5A
Moc: 150W
Napięcie wejściowe: 85~132VAC /170~264VAC/ 240~370VDC
Sprawność: 87,5%
Zabezpieczenie przeciążeniowe: 110-140% nominalnej mocy
Temperatura pracy: -30 ~ +70 stopni
Wymiary (dł x szerx wys): 159 x 97 x 30 mm
Waga: 0,48 kg
Zastosowanie
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 159*97*30mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 85 ~ 264VAC 120 ~ 373VDC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47~63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 12,5A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Waga: 480gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,875
  • Prąd udarowy: COLD STAR 60A/230VAC
  • Tolerancja napięcia: -/+1.0%
  • Czas ustalania, narastania: 500ms, 30ms/230VAC 500ms,30ms/115VAC at full load
  • Czas podtrzymania: 40ms/230VAC 35ms/115VAC at full load
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P, I/P-FG, O/P-FG:100M Ohms / 500VDC / 25 / 70% RH
  • Normy EMC: Compliance to EN55022 (CISPR22), GB9254 Class B, EN55014, EN61000-3-2,-3
  • Materiał obudowy: blacha stalowa
  • Prąd: 2.8A/115VAC 1.6A/230VACA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 70°C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V