Zasilacz LRS-100-24 4,5A 108W 24V Mean Well LRS-100-24
Indeks:
LRS-100-24
EAN:
ID:
170964
Mean Well serii LRS-100: Zasilacz z pojedynczym wyjściem AC do DC 108 w w w trybie zamkniętym ma prąd wyjściowy 4,5A przy 24 VDC. Posiada uniwersalny wejściowy prąd zasilający o napięciu znamionowym od 85 V AC do 264 V AC i od 120 V DC do 373 V DC. Zapewnia ona metalową siatkę i konwekcję powietrza, zapewniając optymalne rozpraszanie ciepła. Zasilacz może zapewnić bard   Więcej szczegółów
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
18 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LRS-100-24 4,5A 108W 24V Mean Well LRS-100-24 5 1 5 1
2 lata
Mean Well serii LRS-100: Zasilacz z pojedynczym wyjściem AC do DC 108 w w w trybie zamkniętym ma prąd wyjściowy 4,5A przy 24 VDC. Posiada uniwersalny wejściowy prąd zasilający o napięciu znamionowym od 85 V AC do 264 V AC i od 120 V DC do 373 V DC. Zapewnia ona metalową siatkę i konwekcję powietrza, zapewniając optymalne rozpraszanie ciepła. Zasilacz może zapewnić bardzo niskie zużycie energii bez obciążenia. Zasilacz spełnia wymagania w zakresie odporności na wibracje do sieci 5G i czyni go idealnym rozwiązaniem do instalacji w środowiskach testowych.
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V