Zasilacz LRS-100-12 8,5A 102W 12V Mean Well LRS-100-12
Indeks:
LRS-100-12
EAN:
ID:
169791
Zasilacz Mean Well LRS-100-12, stałonapięciowy, moc 102 W, Uwe 88-264 VAC, 125-373 VDC, Uwyj 12 V, Iwyj max 8.5 A, RoHS   Więcej szczegółów
Mean Well
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
9 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LRS-100-12 8,5A 102W 12V Mean Well LRS-100-12 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz Mean Well LRS-100-12, stałonapięciowy, moc 102 W, Uwe 88-264 VAC, 125-373 VDC, Uwyj 12 V, Iwyj max 8.5 A, RoHS
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 129*97*30mm
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 8,5A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Waga: 340gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Tolerancja napięcia: -/+1.0%
  • Czas ustalania, narastania: 500ms, 30ms/230VAC 500ms,30ms/115VAC at full load
  • Czas podtrzymania: 55ms/230VAC 10ms/115VAC at full load
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P, I/P-FG, O/P-FG:100M Ohms / 500VDC / 25 / 70% RH
  • Normy EMC: Compliance to EN55022 (CISPR22), GB9254 Class B, EN55014, EN61000-3-2,-3
  • Materiał obudowy: blacha stalowa
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 70°C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V