Zasilacz LPV-150-24 6,3A 151,2W 24V IP67 Mean Well LPV-150-24
Indeks:
LPV-150-24
EAN:
ID:
170492
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
32 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LPV-150-24 6,3A 151,2W 24V IP67 Mean Well LPV-150-24 5 1 5 1
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
  • Odporne na wyładowania atmosferyczne
  • Wykonane w technologii RoHS
  • Zakres prądu wyjściowego: 0~10A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 191*63*37.5mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ~ 305VAC 254 ~ 431VDC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ~ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 24V
  • Prąd znamionowy: 6,3A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Waga: 740gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,87
  • Prąd udarowy: Zimny start 60A/230VAC
  • Tolerancja napięcia: -/+5.0%
  • Czas ustalania, narastania: 500ms, 50ms / 230VAC 500ms, 50ms / 277VAC
  • Czas podtrzymania: 18ms/230VAC przy pełnym obciążeniu
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P:3KVAC I/P-O/P:>,100M Ohms / 500VDC / 25 / 70% RH
  • Normy EMC: Compliance to EN55022 (CISPR22) Class B, EN61000-3-2 Class A( 80 load), EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 1.7A/230VAC 1.5A/277VACA
  • Temperatura pracy: -30 ÷ 70°C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V