Zasilacz LPV-100-24 8,5A 102W 24V IP67 Mean Well LPV-100-24
Indeks:
LPV-100-24
EAN:
ID:
170443
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
37 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LPV-100-24 8,5A 102W 24V IP67 Mean Well LPV-100-24 5 1 5 1
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
  • Odporne na wyładowania atmosferyczne
  • Wykonane w technologii RoHS
  • Napięcie znamionowe: 24V
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V