Zasilacz LPV-100-12 8,5A 102W 12V IP67 Mean Well LPV-100-12
Indeks:
LPV-100-12
EAN:
ID:
170500
Mean Well
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
30 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LPV-100-12 8,5A 102W 12V IP67 Mean Well LPV-100-12 5 1 5 1
2 lata
Podstawowe cechy zasilaczy Mean Well:
  • Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
  • Zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe, temperaturowe
  • Dedykowane do aplikacji LED
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
  • Odporne na wyładowania atmosferyczne
  • Wykonane w technologii RoHS
  • Zakres mocy wyjściowej: 0 ~ 8.5A
  • Zakres prądu wyjściowego: 12V DC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 180 ~ 264VAC 254 ~ 370VDC
  • Napięcie znamionowe: Zimny start 30A/115VAC 60A/230VAC
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: 2000ms, 25ms / 230VAC 2000ms, 25ms / 115VAC przy pełnym obciążeniu
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): 50ms/230VAC przy pełnym obciążeniu
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Przewody wejściowe (230V): Zgodność z EN61000-4-2,3,4,5,6,8,11, ENV50204, EN55024, Light industry level, criteria A
  • Waga: I/P-O/P:>,100M Ohms / 500VDC / 25 / 70% RHg
  • Maksymalne zamówienie: 190*52*37mm
  • Maksymalne zamówienie HURT: 0.633kg
  • Sprawność: 47 ~ 63Hz
  • Prąd udarowy: 2.2A/115VAC 1.2A/230VAC
  • Tętnienia i szumy (max): 102W
  • Czas podtrzymania: -/+5.0%
  • Wilgotność otoczenia: TAK
  • Wytrzymałość izolacji: -30 ~ 70 °C
  • Normy EMC: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Prąd: 0,84A
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V