Zasilacz LED płaski, 12V DC, 50W, IP20 Orno OR-ZL-1683/12/50
Indeks:
OR-ZL-1683/12/50
EAN:
ID:
258139
Płaski zasilacz LED przeznaczony do zasilania różnorodnych systemów oświetleniowych LED. Urządzenie obsługuje pojedyncze diody, listwy, taśmy LED, żarówki, moduły, węże czy neony, zapewniając stabilne i efektywne działanie każdego z tych elementów. Zasilacz charakteryzuje się stałym napięciem wyjściowym 12V DC, które pozostaje niezmienne niezależnie od dopuszczalnego obciążenia. Maksymalny prąd wyjściowy wynosi 4,17A. Urządzenie zostało wyposażone w szereg zabezpieczeń, w tym...
Więcej szczegółów
Orno
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 6 dni.
159 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz LED płaski, 12V DC, 50W, IP20 Orno OR-ZL-1683/12/50 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz charakteryzuje się stałym napięciem wyjściowym 12V DC, które pozostaje niezmienne niezależnie od dopuszczalnego obciążenia. Maksymalny prąd wyjściowy wynosi 4,17A. Urządzenie zostało wyposażone w szereg zabezpieczeń, w tym zwarciowe, przeciążeniowe i napięciowe, co gwarantuje bezpieczeństwo zarówno zasilacza, jak i podłączonych urządzeń. Dzięki temu jest to rozwiązanie nie tylko wydajne, ale także w pełni bezpieczne w użytkowaniu.
Urządzenie działa w zakresie napięcia wejściowego 220-240V i zapewnia maks. moc wyjściową 50W. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego posiada klasę ochrony IP20.
Zasilacz LED przeznaczony do montażu powierzchniowego. Wyjątkowo płaska obudowa (19 mm) umożliwia dyskretny montaż w meblach.
Wymiary: 160x59x19 mm.
Parametry
  • Informacje ogólne:
  • Obudowa: Obudowa z tworzywa sztucznego
  • Napięcie wejściowe [V AC]: 220-240
  • Prąd wejściowy [A]: 0.4
  • Częstotliwość [Hz]: 50/60
  • Napięcie wyjściowe [V DC]: 12
  • Prąd wyjściowy [A]: 4.17
  • Moc wyjściowa [W]: 50
  • Pobór mocy: <0,5W
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Montaż: Natynkowy
  • Szerokość [mm]: 160
  • Wysokość [mm]: 59
  • Głębokość [mm]: 19
  • Ochrona zwarciowa: Tak
  • Ochrona przeciążeniowa: Tak
  • Ochrona napięciowa: Tak
  • Ochrona temperaturowa: Tak
  • Autorestart: Tak
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-3 dni roboczych
Napięcie12V