Zasilacz INSTALACYJNY 12V 80W 6,67A IP67 KOBI LIGHT KYCP12080A67
Indeks:
KYCP12080A67
EAN:
ID:
106603
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt,] KOD EAN ZASILACZ LED 80W IP67 KYCP12080A67 12 6,67 80 170x57x18 0,30 1 5900605096512
Wyślij
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 80W 6,67A IP67 KOBI LIGHT KYCP12080A67 4.47 1 5 22
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.47 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 22
2 lata
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 80W 6,67A IP67
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt,]KOD EAN
ZASILACZ LED 80W IP67KYCP12080A67126,6780170x57x180,3015900605096512
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V