Zasilacz INSTALACYJNY 12V 50W 4,16A IP67 KOBI LIGHT KYCP12050A67
Indeks:
KYCP12050A67
EAN:
ID:
106678
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt.] KOD EAN ZASILACZ LED 50W IP67 KYCP12050A67 12 4,16 50 204x35x25 0,26 50 5900605096482
Więcej szczegółów
KOBI LIGHT
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 50W 4,16A IP67 KOBI LIGHT KYCP12050A67 5 1 5 2
Liczba oddanych głosów: 2
2 lata
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 50W 4,16A IP67
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt.]KOD EAN
ZASILACZ LED 50W IP67KYCP12050A67124,1650204x35x250,26505900605096482
24-ikony-nowe-3-115dpi-08.jpg
36-ikony-2.png
34-ikony-3.png
69-ikony-6.png
20-ikony-1.png
142-ikony-20.png
Więcej informacji
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V