Zasilacz INSTALACYJNY 12V 30W 2,5A IP67 KOBI LIGHT KYKBA12-2501
Indeks:
KYKBA12-2501
EAN:
ID:
106681
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt.] KOD EAN ZASILACZ LED 30W IP67 KYKBA12-2501 12 2,5 30 114x30x21 0,14 50 5900605093351
Wyślij
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 30W 2,5A IP67 KOBI LIGHT KYKBA12-2501 4.71 1 5 12
ocena: 4.71 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 12
2 lata
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 30W 2,5A IP67
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt.]KOD EAN
ZASILACZ LED 30W IP67KYKBA12-2501122,530114x30x210,14505900605093351
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V