Zasilacz INSTALACYJNY 12V 20W 1,67A IP67 KOBI LIGHT KYKBS12-1671
Indeks:
KYKBS12-1671
EAN:
ID:
106682
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt.] KOD EAN ZASILACZ LED 20W IP67 KYKBS12-1671 12 1,67 20 98x30x21 0,12 50 5900605096420
Wyślij
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 20W 1,67A IP67 KOBI LIGHT KYKBS12-1671 4.52 1 5 18
ocena: 4.52 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 18
2 lata
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 20W 1,67A IP67
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe,
    przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt.]KOD EAN
ZASILACZ LED 20W IP67KYKBS12-1671121,672098x30x210,12505900605096420
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V