Zasilacz INSTALACYJNY 12V 150W 12,5A IP67 KOBI LIGHT KYKBA12-1252
Indeks:
KYKBA12-1252
EAN:
ID:
106680
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt.] KOD EAN ZASILACZ LED 150W IP67 KYKBA12-1252 12 12,5 150 200x71x25 0,68 1 5900605093337
Więcej szczegółów
KOBI LIGHT
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 150W 12,5A IP67 KOBI LIGHT KYKBA12-1252 4.9 1 5 6
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.9 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 6
2 lata
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 150W 12,5A IP67
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt.]KOD EAN
ZASILACZ LED 150W IP67KYKBA12-12521212,5150200x71x250,6815900605093337
24-ikony-nowe-3-115dpi-08.jpg
36-ikony-2.png
34-ikony-3.png
69-ikony-6.png
20-ikony-1.png
142-ikony-20.png
Więcej informacji
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V