Zasilacz INSTALACYJNY 12V 120W 10A IP67 KOBI LIGHT KYCP12120A67
Indeks:
KYCP12120A67
EAN:
ID:
106679
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt.] KOD EAN ZASILACZ LED 120W IP67 KYCP12120A67 12 10,0 120 240x69x42 1,19 1 5900605096383
Wyślij
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 120W 10A IP67 KOBI LIGHT KYCP12120A67 4.81 1 5 12
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.81 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 12
2 lata
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 120W 10A IP67
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt.]KOD EAN
ZASILACZ LED 120W IP67KYCP12120A671210,0120240x69x421,1915900605096383
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V