Zasilacz INSTALACYJNY 12V 10W 0,83A IP67 KOBI LIGHT KYSDK10WPUSZ
Indeks:
KYSDK10WPUSZ
EAN:
ID:
106684
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt] KOD EAN ZASILACZ LED 10W IP67 KYSDK10WPUSZ 12 0,83 10 58x48x25 0,11 100 5900605096352
Wyślij
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 10W 0,83A IP67 KOBI LIGHT KYSDK10WPUSZ 4.32 1 5 8
ocena: 4.32 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 8
2 lata
Zasilacz INSTALACYJNY 12V 10W 0,83A IP67
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt]KOD EAN
ZASILACZ LED 10W IP67KYSDK10WPUSZ120,831058x48x250,111005900605096352
24-ikony-nowe-3-115dpi-08.jpg
36-ikony-2.png
34-ikony-3.png
69-ikony-6.png
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V