Zasilacz HLG-320H-24A 13A 320W 24V IP65 Mean Well HLG-320H-24A
Indeks:
HLG-320H-24A
EAN:
ID:
171142
Mean Well
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz HLG-320H-24A 13A 320W 24V IP65 Mean Well HLG-320H-24A 5 1 5 1
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V