Zasilacz HLG-320H-12A 22A 264W 12V IP65 Mean Well HLG-320H-12A
Indeks:
HLG-320H-12A
EAN:
ID:
171272
Mean Well
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz HLG-320H-12A 22A 264W 12V IP65 Mean Well HLG-320H-12A 5 1 5 1
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V