Zasilacz HLG-240H-24A 10A 240W 24V IP65 Mean Well HLG-240H-24A
Indeks:
HLG-240H-24A
EAN:
ID:
171143
Mean Well
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz HLG-240H-24A 10A 240W 24V IP65 Mean Well HLG-240H-24A 5 1 5 1
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V