Zasilacz HLG-240H-12A 16A 192W 12V IP65 Mean Well HLG-240H-12A
Indeks:
HLG-240H-12A
EAN:
ID:
169867
Zasilacze z grupy HLG są zasilaczami o wyjściu stało prądowym z funkcją stało napięciową przeznaczonymi do zasilania LED. Do głównych cech zasilaczy do LED z grupy HLG należą: - napięcie zasilania: do 305VAC, - szczelna metalowa obudowa zgodna z normą IP67 / IP65, - wb   Więcej szczegółów
Mean Well
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
2 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz HLG-240H-12A 16A 192W 12V IP65 Mean Well HLG-240H-12A 5 1 5 1
2 lata
id="product-description-short-
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V