Zasilacz ELG-200-12A 16A 192W 12V IP67 Mean Well ELG-200-12A
Indeks:
ELG-200-12A
EAN:
ID:
169866
Zasilacz Mean Well stałonapięciowy z funkcją stałoprądową ELG-200-12A, Uwy: 12V, Iwy: 0-16A, moc 192W, PFC , IP65, możliwość regulacji Iwy oraz Uwy.   Więcej szczegółów
Mean Well
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz ELG-200-12A 16A 192W 12V IP67 Mean Well ELG-200-12A 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz Mean Well stałonapięciowy z funkcją stałoprądową ELG-200-12A, Uwy: 12V, Iwy: 0-16A, moc 192W, PFC, IP65, możliwość regulacji Iwy oraz Uwy.
Podstawowe cechy:
  • zabezpieczenia: zwarciowe / przepięciowe / przeciążeniowe / temperaturowe
  • uziemiona obudowa zgodna z IP67
  • wbudowana aktywna funkcja PFC
  • szeroki zakres napięcia wejściowego 100-305 V AC,142-431 V DC
  • niski pobór mocy bez obciążenia <, 0.5 W
  • chłodzone swobodnym przepływem powietrza
  • odporność na przepięcia do 6 kV (IEC 61000-4-5)
  • zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
  • Moc: 192WW
  • Napięcie wyjściowe: 12V
  • Prąd wyjściowy: 0-16000mAA
  • PFC: Aktywne
  • Rodzaj obudowy: metalowa
  • Typ: Stałonapięciowy z funkcją stałoprądową
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V