Zasilacz ELG-100-24DA-3Y 4A 96W 24V IP65 Mean Well ELG-100-24DA-3Y
Indeks:
ELG-100-24DA-3Y
EAN:
ID:
171147
Mean Well
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz ELG-100-24DA-3Y 4A 96W 24V IP65 Mean Well ELG-100-24DA-3Y 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V