Zasilacz 8,8A 200W 24V POS POS-200-24-C
Indeks:
POS-200-24-C
EAN:
ID:
171159
Moc [W]: 211 Napięcie znamionowe: 24V DC Kod produktu: POS-200-24-C
Wyślij
Zasilacz 8,8A 200W 24V POS POS-200-24-C 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 211
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
  • Kod produktu: POS-200-24-C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V