Zasilacz 8,3A 200W 24V POS FTPC200V24
Indeks:
FTPC200V24
EAN:
ID:
171474
Moc [W]: 199.92 Napięcie znamionowe: 24V DC Kod produktu: FTPC200V24
Wyślij
Zasilacz 8,3A 200W 24V POS FTPC200V24 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 199.92
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
  • Kod produktu: FTPC200V24
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V