Zasilacz 8,33A 200W 24V POS FTPC200V24-S
Indeks:
FTPC200V24-S
EAN:
ID:
171495
Moc [W]: 200 Napięcie znamionowe: 24V DC Kod produktu: FTPC200V24-S
Wyślij
Zasilacz 8,33A 200W 24V POS FTPC200V24-S 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 200
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
  • Kod produktu: FTPC200V24-S
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V