Zasilacz 8,33A 100W 12V POS FTPC100V12-S
Indeks:
FTPC100V12-S
Wyślij
Zasilacz 8,33A 100W 12V POS FTPC100V12-S 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zgodność z normami bezpieczeństwa oświetlenia na całym świecie
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • przystosowany do instalacji bezpośrednio na drewnie
  • II klasa izolacji
  • gwarancja aż do 5 lat
  • Moc [W]: 100
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Zakres napięcia wejściowego: 90~264VAC, 50Hz
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47~63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Prąd znamionowy: 8,33A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Waga: 400gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,9
  • Tolerancja napięcia: -/+5.0%
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3.75kVAC/1min
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015,EN61000-3-2 Class A,EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 1,1A/115VAC, 0.6A/230VACA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 45°C
  • Kod produktu: FTPC100V12-S
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V