Zasilacz 8,1A 100W 12V IP67 DIM POS MCHQ100V12B-SC
Indeks:
MCHQ100V12B-SC
EAN:
ID:
171539
Moc [W]: 100 Napięcie znamionowe: 12V DC Kod produktu: MCHQ100V12B-SC
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 8,1A 100W 12V IP67 DIM POS MCHQ100V12B-SC 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 100
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: MCHQ100V12B-SC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V