Zasilacz 6,7A 80,4W 12V IP65 POS MCHQ80V12A
Indeks:
MCHQ80V12A
EAN:
ID:
169822
MCHQ80V12A Zasilacze POS produkowane są w wielu wariantach, aby zaspokoić zróżnicowane zapotrzebowanie. Różnią się między sobą mocą wyjściową, zastosowaniem oraz wymiarami. uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego (max. 305 VAC) zabezpieczenia: zwarciowe / nadprądowe / nadnapięciowe / termiczne chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC stopień ochrony IP 65 zgodność z międzynarodowymi...
Wyślij
Zasilacz 6,7A 80,4W 12V IP65 POS MCHQ80V12A 5 1 5 1
2 lata
MCHQ80V12A
  • uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego (max. 305 VAC)
  • zabezpieczenia: zwarciowe / nadprądowe / nadnapięciowe / termiczne
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
  • stopień ochrony IP 65
  • zgodność z międzynarodowymi normami oświetleniowym
  • możliwość regulacji prądu oraz napięcia wyjściowego za pomocą wbudowanych potencjometrów
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 172.4 x 61.5 x 36.5mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 90 ÷ 305VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ÷ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 6.7A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Temperatura składowania: -40°C ÷ 80°C
  • Waga: 700gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,88
  • Tętnienia i szumy (max): 150mV P-P
  • Tolerancja napięcia: 0,03
  • Wilgotność otoczenia: 15 ÷ 95% wilgotność względna(bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3.75kVAC, WE/UZIEMIENIE: 3.75kVAC, WY/UZIEMIENIE: 1.88kVAC
  • Normy EMC: EN55015, EN61000-3-2, EN61000-3-3
  • Normy EMS: EN61547
  • Prąd rozruchowy (typ.): 80A / 230VAC(25°C)
  • Prąd: 1.0A / 115VAC, 0.5A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -40 ÷ 70°C
  • Kod produktu: MCHQ80V12A
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V