Zasilacz 6,25A 75W 12V POS FTPC75V12-C2
Indeks:
FTPC75V12-C2
EAN:
ID:
171155
Moc [W]: 75 Napięcie znamionowe: 12V DC Kod produktu: FTPC75V12-C2
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 6,25A 75W 12V POS FTPC75V12-C2 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 75
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: FTPC75V12-C2
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V