Zasilacz 6,25A 75W 12V POS FTPC75V12-C
Indeks:
FTPC75V12-C
Więcej szczegółów
POS
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
4 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz 6,25A 75W 12V POS FTPC75V12-C 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zabezpieczenia: zwarciowe / przeciążeniowe / termiczne
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • praca w szerokim zakresie temperatur
  • zabudowane gniazda zasilania
  • II klasa izolacji
  • wymiary: 170 x 44,5 x 28,5mm
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: FTPC75V12-C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V