Zasilacz 6,25A 150W 24V DIM POS FTPC150V24-D
Indeks:
FTPC150V24-D
EAN:
ID:
171148
Moc [W]: 150 Napięcie znamionowe: 24V DC Kod produktu: FTPC150V24-D
Więcej szczegółów
Cena na zapytanie
Wyślij
Zasilacz 6,25A 150W 24V DIM POS FTPC150V24-D 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 150
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
  • Kod produktu: FTPC150V24-D
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V