Zasilacz 4,1A 50W 12V POS FTPC50V12-C
Indeks:
FTPC50V12-C
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 4,1A 50W 12V POS FTPC50V12-C 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zabezpieczenia: zwarciowe / nadprądowe / nadnapięciowe / termiczne
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • europejski zakres wartości napięcia wejściowego
  • wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
  • II klasa izolacji
  • wymiary [dł.*szer.*wys.]: 160 x 58 x 18mm
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 160 x 50 x 18mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ÷ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Prąd znamionowy: 4,2A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Waga: 160gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,86
  • Tolerancja napięcia: -/+5.0%
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P:>,100M Ohms / 500VDC / 25 / 70% RH
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015,EN61000-3-2 Class A,EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 0.3A/230VACA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 45°C
  • Kod produktu: FTPC50V12-C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V