Zasilacz 4,1A 50W 12V DIM POS FTPC50V12-D
Indeks:
FTPC50V12-D
EAN:
ID:
170513
NOWOŚĆ zasilacz FTPC w niezwykle małym rozmiarze. Zasilacz LED napięciowy przystosowany do pracy ze ściemniaczami w super płaskiej obudowie. Idealny jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Mode FTPC50V12-D DIMMING Moc 50W Napięcie 12V Prąd 4.16A Temperatura pracy -20 ~ +45 °C Wymiary [dł.*szer.*wys.] 177 x 57.8 x 21.8mm Zalecane dimmery: HAGER-WBMD400TO CLIPSAL 32E450LM NIKO 310-01900 LEGRAND...
Więcej szczegółów
Cena na zapytanie
Wyślij
Zasilacz 4,1A 50W 12V DIM POS FTPC50V12-D 5 1 5 1
2 lata
NOWOŚĆ zasilacz FTPC w niezwykle małym rozmiarze.
Mode FTPC50V12-D DIMMING
Moc 50W
Napięcie 12V
Prąd 4.16A
Temperatura pracy -20 ~ +45 °C
Wymiary [dł.*szer.*wys.] 177 x 57.8 x 21.8mm