Zasilacz 40A 600W 12V IP65 POS MCHQ600V12A-SC
Indeks:
MCHQ600V12A-SC
EAN:
ID:
171467
Moc [W]: 480 Napięcie znamionowe: 12V DC Kod produktu: MCHQ600V12A-SC
Wyślij
Zasilacz 40A 600W 12V IP65 POS MCHQ600V12A-SC 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 480
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: MCHQ600V12A-SC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V