Zasilacz 3,3A 40W 12V IP67 POS MCHQ40V12B
Indeks:
MCHQ40V12B
Wyślij
Zasilacz 3,3A 40W 12V IP67 POS MCHQ40V12B 5 1 5 1
2 lata
MCHQ40W12B
  • uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego (max. 305
  • zabezpieczenia: zwarciowe / nadprądowe / nadnapięciowe / termiczne
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
  • stopień ochrony IP 67
  • zgodność z międzynarodowymi normami oświetleniowym
  • Wbudowana funkcja ściemniania(dimming) 3 w 1 : Napięcie/Rezystancja/PWM
  • Zakres prądu wyjściowego: 2.2 ÷ 3.3A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 157 x 53 x 36.5mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 90 ÷ 305VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ÷ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 3.3A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Temperatura składowania: -40°C ÷ 80°C
  • Waga: 500gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,87
  • Tętnienia i szumy (max): 350mV P-P
  • Tolerancja napięcia: 0,03
  • Wilgotność otoczenia: 15 ÷ 95% wilgotność względna(bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3.75kVAC, WE/UZIEMIENIE: 3.75kVAC, WY/UZIEMIENIE: 1.88kVAC
  • Normy EMC: EN55015, EN61000-3-2, EN61000-3-3
  • Normy EMS: EN61547
  • Prąd rozruchowy (typ.): 60A / 230VAC(25°C)
  • Prąd: 0.55A / 115VAC, 0.22A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -40 ÷ 70°C
  • Kod produktu: MCHQ40V12B
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V