Zasilacz 3,125A 75W 24V POS FTPC75V24-S
Indeks:
FTPC75V24-S
EAN:
ID:
171158
Moc [W]: 75 Napięcie znamionowe: 24V DC Kod produktu: FTPC75V24-S
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 3,125A 75W 24V POS FTPC75V24-S 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 75
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
  • Kod produktu: FTPC75V24-S
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V