Zasilacz 29A 350W 12V POS POS-350-12
Indeks:
POS-350-12
EAN:
ID:
169743
Zasilacze modułowe marki POS przeznaczone są do zasilania oświetlenia LED. Do najważniejszych cech tego zasilacza należy zaliczyć zabezpieczenie zwarciowe i przeciążeniowe. Zakres prądu wyjściowego: 0-29A Wymiary (dł. x szer. x wys.): 215 x 115 x 51 mm Zakres napięcia wejściowego: 90 ~ 132VAC / 180 ~ 264VAC, 254 ~ 370VDC Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47~63Hz Napięcie znamionowe: 12V Prąd znamionowy: 29A Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK Zabezpieczenie...
Wyślij
Zasilacz 29A 350W 12V POS POS-350-12 5 1 5 1
2 lata
  • Zakres prądu wyjściowego: 0-29A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 215 x 115 x 51 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 90 ~ 132VAC / 180 ~ 264VAC, 254 ~ 370VDC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47~63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 29A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Waga: 950 gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,83
  • Prąd udarowy: Zimny start 30A / 115VAC, 60A / 230VAC
  • Tolerancja napięcia: -/+1.0%
  • Czas ustalania, narastania: 1000ms, 50ms/230VAC 1000ms, 50ms/115VAC przy pełnym obciążeniu
  • Czas podtrzymania: 20ms/230VAC, 16ms/115VAC przy pełnym obciążeniu
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P, I/P-FG, O/P-FG:100M Ohms / 500VDC / 25st C / 70% RH
  • Normy EMC: Zgodność z EN55022 (CISPR22) Class B, EN61000-3-2,-3
  • Materiał obudowy: blacha stalowa
  • Prąd: 5.4A / 115VAC, 2.6A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -10 ÷ 60°C
  • Kod produktu: POS-350-12
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V