Zasilacz 2,5A 50W 24V DIM POS FTPC50V24-D
Indeks:
FTPC50V24-D
EAN:
ID:
170484
Cechy: Zasilacz stałonapięciowy/stałoprądowy Europejski zakres wartości napięcia wejściowego Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza Przystosowany do współpracy ze ściemniaczami triakowymi Wbudowany aktywny układ PFC Moc [W]: 50 Klasa szczelności IP: 20 Wymiary (dł. x szer. x wys.): 177 x 57.8 x 21.8mm Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC...
Wyślij
Zasilacz 2,5A 50W 24V DIM POS FTPC50V24-D 5 1 5 1
2 lata
Cechy:
  • Zasilacz stałonapięciowy/stałoprądowy
  • Europejski zakres wartości napięcia wejściowego
  • Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
  • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • Przystosowany do współpracy ze ściemniaczami triakowymi
  • Wbudowany aktywny układ PFC
  • Moc [W]: 50
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 177 x 57.8 x 21.8mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC bez dimmingu
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 50~60 Hz
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
  • Prąd znamionowy: 2.08A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Waga: 200gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,85
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 45°C
  • Kod produktu: FTPC50V24-D
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V