Zasilacz 2,5A 30W 12V POS FTPC30V12-S
Indeks:
FTPC30V12-S
Więcej szczegółów
Cena na zapytanie
Wyślij
Zasilacz 2,5A 30W 12V POS FTPC30V12-S 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zabezpieczenia: zwarciowe / przeciążeniowe / termiczne
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • praca w szerokim zakresie temperatur
  • zabudowane gniazda zasilania
  • II klasa izolacji
  • Wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
  • Ultra niski i wąski rozmiar
  • wymiary (dł. x szer. x wys.): 251 x 30 x 16mm
  • Moc [W]: 30
  • Zakres prądu wyjściowego: 0~2,5A
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ÷ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Prąd znamionowy: 2,5A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Temperatura składowania: -30°C ÷ 70°C
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Waga: 115gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,85
  • Tolerancja napięcia: -/+5.0%
  • Wilgotność otoczenia: 20 ÷ 98% wilgotność względna(bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3.75kVAC/1min
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015,EN61000-3-2 Class A,EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 0.5A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 50°C
  • Kod produktu: FTPC30V12-S
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V