Zasilacz 2,5A 30W 12V POS FTPC30V12-C2
Indeks:
FTPC30V12-C2
Wyślij
Zasilacz 2,5A 30W 12V POS FTPC30V12-C2 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zabezpieczenia: zwarciowe / nadprądowe
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • europejski zakres wartości napięcia wejściowego
  • wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
  • II klasa izolacji
  • Moc [W]: 30
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 154 x 50 x14 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 50~60 Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Prąd znamionowy: 2,5A
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Waga: 170gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,86
  • Tolerancja napięcia: -/+5.0%
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P:>,100M Ohms / 500VDC / 25 / 70% RH
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015,EN61000-3-2 Class A,EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 0.22AA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 45°C
  • Kod produktu: FTPC30V12-C2
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V