Zasilacz 2,5A 30W 12V DIM POS FTPC30V12-D
Indeks:
FTPC30V12-D
EAN:
ID:
170489
Zasilacz FTPC w niezwykle małym rozmiarze. Zasilacz LED napięciowy przystosowany do pracy ze ściemniaczami w super płaskiej obudowie. Idealny jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Mode FTPC30V12-D DIMMING Moc 30W Napięcie 12V Prąd 2,5A Temperatura pracy -20 ~ +45 °C Wymiary [dł.*szer.*wys.] 159 x 46 x 18mm Zalecane dimmery: HAGER-WBMD400TO CLIPSAL 32E450LM NIKO 310-01900 LEGRAND 78401 RECOM...
Wyślij
Zasilacz 2,5A 30W 12V DIM POS FTPC30V12-D 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz FTPC w niezwykle małym rozmiarze.
Mode FTPC30V12-D DIMMING
Moc 30W
Napięcie 12V
Prąd 2,5A
Temperatura pracy -20 ~ +45 °C
Wymiary [dł.*szer.*wys.] 159 x 46 x 18mm