Zasilacz CV POWELED Kanlux 28966 Producent: Kanlux Kod producenta: 28966 Kanlux POWELED to elektroniczny zasilacz stałonapięciowy. Służy do zasilania taśm LED takich jak LEDS P lub LEDS B. Parametry techniczne: EAN13 5905339289667 Materiał tworzywo sztuczne Wysokość [mm] 35 Szerokość [mm] 71 Długość [mm] 205 Waga 754g Jednostka sprzedaży sztuka Karton zbiorczy 20 Napięcie znamionowe [V]...
Zasilacz CV POWELED Kanlux 28966 Producent: Kanlux Kod producenta: 28966 Kanlux POWELED to elektroniczny zasilacz stałonapięciowy. Służy do zasilania taśm LED takich jak LEDS P lub LEDS B. Parametry techniczne: EAN13 5905339289667 Materiał tworzywo sztuczne Wysokość [mm] 35 Szerokość [mm] 71 Długość [mm] 205 Waga 754g Jednostka sprzedaży sztuka Karton zbiorczy 20 Napięcie znamionowe [V] 220-240 AC Częstotliwość znamionowa [Hz] 50 Rodzaj zasilacza stałonapięciowy Moc maksymalna [W] 120-200 Napięcie wejściowe - PRI [V] 220-240 Napięcie wyjściowe - SEC [V] 24 DC Prąd wyjściowy - SEC [mA] max 8300 Tc [°C] 85 Maksymalna temperatura Ta [°C] 40 Zabezpieczenie zwarciowe 1 Stopień IP 20 Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym II Rodzaj przyłącza kostka przyłączeniowa Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm2] 0,5-1,5 Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C] 5÷25 Karta rodziny PDF, Rozmiar: 246.51 KB Karta techniczna... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

Producent: Kanlux
Kod producenta: 28966
Kanlux POWELED to elektroniczny zasilacz stałonapięciowy. Służy do zasilania taśm LED takich jak LEDS P lub LEDS B.
| EAN13 | 5905339289667 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Szerokość [mm] | 71 |
| Długość [mm] | 205 |
| Waga | 754g |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
| Karton zbiorczy | 20 |
| Napięcie znamionowe [V] | 220-240 AC |
| Częstotliwość znamionowa [Hz] | 50 |
| Rodzaj zasilacza | stałonapięciowy |
| Moc maksymalna [W] | 120-200 |
| Napięcie wejściowe - PRI [V] | 220-240 |
| Napięcie wyjściowe - SEC [V] | 24 DC |
| Prąd wyjściowy - SEC [mA] | max 8300 |
| Tc [°C] | 85 |
| Maksymalna temperatura Ta [°C] | 40 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | 1 |
| Stopień IP | 20 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | II |
| Rodzaj przyłącza | kostka przyłączeniowa |
| Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm2] | 0,5-1,5 |
| Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C] | 5÷25 |
| Rodzaj | Zasilacz |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Napięcie | 24V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".