Zasilacz 22A 320W 12V IP65 POS MCHQ320V12A-SC
Indeks:
MCHQ320V12A-SC
EAN:
ID:
171388
Moc [W]: 264 Napięcie znamionowe: 12V DC Kod produktu: MCHQ320V12A-SC
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 22A 320W 12V IP65 POS MCHQ320V12A-SC 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 264
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: MCHQ320V12A-SC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V